Dlaczego My?


Gotujemy z pasją!  Zespół SupremeBox tworzą ludzie!

Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie gotowania. Nasz zespół składa się z osób, które są energiczne, kreatywne oraz profesjonalne. Lubimy gotować zdrowo i ze smakiem, aby każdy posiłek trafił do kubków smakowych najbardziej wymagających klientów.


Jesz co chcesz! U nas masz taką możliwość!

Dostosowujemy menu zgodnie z upodobaniami smakowymi, dlatego oferujemy zamianę posiłku z dowolnie wybranej diety. Decydując się na nasz catering, możesz w łatwy sposób dostarczyć organizmowi potrzebnych minerałów i składników odżywczych, które pozwolą osiągnąć Twoje cele żywieniowe. Nasz catering to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. My gotujemy – Ty oszczędzasz czas!


Bezpłatne konsultacje dietetyczne!

W celu dopasowania optymalnej diety oferujemy bezpłatną konsultację dietetyczną. Warto dodać, że podczas korzystania z naszych usług gastronomicznych jesteś pod pełną opieką naszego dietetyka. Jeżeli efekty diety wydają Ci się niezadowalające, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Skorzystaj z czatu na Facebook’u lub zadzwoń pod numer tel. +48 732 979 000

Jakość w naszej opinii!

To nie tylko wyśmienite potrawy, lecz także dbałość o szczegóły, estetyka potraw, staranny wybór produktów, elastyczność dostaw oraz znakomity smak. Dążymy do doskonałości rozpoczynając od zakupu najlepszych składników, poprzez przygotowanie posiłków, aż po perfekcyjną dostawę pod same drzwi. Chcemy się stale rozwijać, dlatego bierzemy pod uwagę każdą opinię i sugestię.